Hobby Keeper Anglicky Rusky Česky
Software
Numismatist's Safe
My Philately
World Of Banknotes
Katalogy
 
Novinky
27-07-2012
23-03-2012
27-10-2011
14-12-2010
15-07-2010
15-06-2009
20-01-2009
11-07-2008
12-05-2008
 

 

My Philately, v1.0 - Software pro sběratele známek

Stáhni    Kup teď

Sbíráte známky? Pak je "My Philately" software pro vás! Bude vám pomáhat organizovat a řídit sbírky, vytvářet na vašem PC elektronický katalog známek. Budete vždy informováni o stavu všech položek ve sbírce, bez namáhavého papírování. Stačí zapnout počítač, spustit.

"My Philately" a užívat si jeho funkce:
  • Intuitivní rozhraní
  • Snadné použití a maximální spolehlivost
  • Široká paleta funkcí
  • Bezplatné aktualizace
  • Nízkonákladovost
Práce s "My Philately" je jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální školení.

Spravujte několik sbírek

Možná máte více sbírek, které je potřeba spravovat. Možná sbírají známky i další členové vaší rodiny. Na každém počítači je možné si vytvořit libovolný počet sbírek a známky mezi nimi kopírovat a přesouvat.


Vlastní nastavení

Program můžete jednoduše přizpůsobit svému způsobu používání. Sloupce jednotlivých parametrů můžete jednoduše mezi sebou přehazovat a určovat, které budete používat. Program také umožňuje víceúrovňové řazení – např. podle státu, tématu...


Ukládejte informace

Už si nemusíte složitě pamatovat různé parametry známek, ani si je zapisovat v souborech oddělených od obrázků. V jednom programu nyní můžete spravovat obrázky, ale i všechny informace o parametrech známky, katalogová čísla, texty, záznamy o koupi a prodeji i odkazy na internet a podobně.


Vyhledávání známek

Potřebujete rychle vyhledat konkrétní známku? Použijte sofistikovaný globální vyhledavač, jemuž můžete říct, jaké parametry má prohledávat. Pokud chcete hledat jen v jednom parametru, můžete navíc použít rychlý vyhledávač. Prostě umístěte kurzor do konkrétního sloupce a začněte psát, kurzor skočí na kýženou známku.


Import dat

Není třeba zadávat vše ručně. Software dokáže jednoduše importovat data z textových souborů. Dokonce můžete i velmi jednoduše načíst své seznamy mincí ve formátu MS Excel - XLS.


Tisk reportů

Program umožňuje tisk katalogů vaší sbírky. Můžete tisknout seznamy, tisknout karty známek, volit, které známky budou v seznamech obsaženy, třídit je, řadit do skupin, atd. Můžete také sledovat statistiky prodejů a nákupů, celkové náklady a profity. Každý report může být exportován do MS Wordu, Excelu nebo PDF.


Mobilita

Program můžete nainstalovat na flash disk a používat na více počítačích.


Stáhněte si zkušební verzi zde: Stáhnout

Tato verze je pouze pro vyzkoušení programu, obsahuje jistá omezení ve vytváření sbírek a přidávání mincí.

Registrace softwaru tato omezení odstraní: Kup teď!


Domů | Stáhni | Objednej | Podpora | Odkazy
© 2008-2012 Alexander A. Zakharchenko. Všechna práva vyhrazena.