Hobby Keeper Anglicky Rusky Česky
Software
Numismatist's Safe
My Philately
World Of Banknotes
Katalogy
 
Novinky
27-07-2012
23-03-2012
27-10-2011
14-12-2010
15-07-2010
15-06-2009
20-01-2009
11-07-2008
12-05-2008
 

 

Numismatist's Safe, v1.6 - Software pro sběratele mincí

Stáhni    Kup teď    Katalogy

Sbíráte mince? Pak je "Numismatist’s Safe" software pro vás! Bude vám pomáhat organizovat a řídit sbírky, vytvářet na vašem PC elektronický katalog mincí. Budete vždy informováni o stavu všech položek ve sbírce, bez namáhavého papírování. Stačí zapnout počítač, spustit.

"Numismatist’s Safe" a užívat si jeho funkce:
  • Intuitivní rozhraní
  • Snadné použití a maximální spolehlivost
  • Široká paleta funkcí
  • Bezplatné aktualizace
  • Nízkonákladovost
Práce s "Numismatist’s Safe" je jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální školení.

Klíčové vlastnosti softwaru:

Správa sbírky mincí

Pokud máte sbírek několik nebo třeba každý člen rodiny svou sbírku, pomůže vám "Numismatist’s Safe" vytvořit elektronický katalog pro každou sbírku. Sbírky můžete přidávat, editovat, mazat, archivovat.


Správa seznamů mince ve sbírce

Mince můžete do sbírky přidávat, upravovat jejich popis, duplikovat, mazat a přesouvat je mezi různými sbírkami. Funkce mazání a přesouvání jsou dostupné i pro více mincí najednou. Pro své pohodlí a přehlednost, můžete sbírku rozdělit do skupin.


Vytvářejte popisy mincí

K dispozici je více než 10 informačních a 20 statistických charakteristik pro popis mince. Není třeba vkládat dokola stále stejné texty. Libovolnou informaci si prostě v softwaru vytvoříte a pak přiřazujete k jednotlivým mincím. Můžete přidávat informace z numismatických katalogů a odkazy na ně, program vede i statistiku prodejů a nákupů.


Vkládání obrázků

Obrázky mincí můžete přidávat přes menu, ale i ze schránky. Program je vytvořen tak, aby neměl problém ani s obrázky v extra velikém rozlišení. Vestavěný prohlížeč obrázků vám umožní sledovat nejmenší detaily vašich mincí.


Vlastní nastavení

Program můžete jednoduše přizpůsobit svému způsobu používání. Sloupce jednotlivých parametrů můžete jednoduše mezi sebou přehazovat a určovat, které budete používat. Program také umožňuje víceúrovňové řazení – např. podle mincovny, data a mincmistra.


Vyhledávání mincí

Potřebujete rychle vyhledat konkrétní minci? Použijte sofistikovaný globální vyhledavač, jemuž můžete říct, jaké parametry má prohledávat. Pokud chcete hledat jen v jednom parametru, můžete navíc použít rychlý vyhledávač. Prostě umístěte kurzor do konkrétního sloupce a začněte psát, kurzor skočí na kýženou minci.


Import dat

Není třeba zadávat vše ručně. Software dokáže jednoduše importovat data z textových souborů. Dokonce můžete i velmi jednoduše načíst své seznamy mincí ve formátu MS Excel - XLS.


Tisk reportů

Program umožňuje tisk katalogů vaší sbírky. Můžete tisknout seznamy, tisknout karty mincí, volit, které mince budou v seznamech obsaženy, třídit je, řadit do skupin, atd. Můžete také sledovat statistiky prodejů a nákupů, celkové náklady a profity. Každý report může být exportován do MS Wordu nebo Excelu.
Mobilita

Program můžete nainstalovat na flash disk a používat na více počítačích.


Stáhněte si zkušební verzi zde: Stáhnout

Tato verze je pouze pro vyzkoušení programu, obsahuje jistá omezení ve vytváření sbírek a přidávání mincí.

Registrace softwaru tato omezení odstraní: Kup teď!


Domů | Stáhni | Objednej | Podpora | Odkazy
© 2008-2018 Alexander A. Zakharchenko. Všechna práva vyhrazena.